Get Adobe Flash player

1. Piłeczki do masażu z kolcami (6-13zł/szt)

Piłeczka specjalnie zaprojektowana do masażu, terapii rąk i stóp. Stożkowate kolce na powierzchni piłeczki mają za zadanie pobudzić receptory czuciowe ciała. Doskonale sprawdza się:

– w ćwiczeniach pourazowych dłoni;1

– w walce z celulitem;

– wspomaga pracę ukrwienia skóry;

– zmniejsza działanie stresu;

– jest niezastąpiona podczas masażu relaksującego

Piłeczka wykonana z PCV bez użycia niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia związków. Nie zawiera FTALANÓW i METALI CIĘŻKICH czego dowodzi wynik testu RoHS.

2. Piłeczki do masażu Ø 6,5 cm (5 zł/szt)

1

Piłeczki doskonale nadają się do ćwiczeń i masażu dłoni (ćwiczenia funkcji chwytnych ręki). Pomagają odbudować masę mięśniową dłoni. W skład kompletu wchodzą 3 piłeczki (żółta, różowa i niebieska).

Dzięki zamontowanym zaworkom możliwe jest, za pomocą pompki z igłą, wg własnego uznania, dopompowywanie piłek, bądź spuszczanie z nich powietrza.

3. Piłka do masażu Ø 25,5 cm (35 zł/szt)

Dzięki stożkowatym

1

wypustkom na powierzchni piłka dobrze t

rzyma się ciała, rozma

sowuje chore miejsca, pobudza zakończenia czuciowe ciała oraz popra

wia krążenie krwi.

4. Półkule do masażu

Półkule doskonale nadają się do:2

– ćwiczeń ruchowych;

– ćwiczeń korekcyjnych stóp;

– różnorodnych zabaw dydaktycznych;

– masażu stóp

Stosowane są w celu pobudzenia i odruchowego skurczu obronnego mięśni krótkich w stopach, co powoduje stopniowe ich wzmacnianie.

5. Wałek do masażu

Wałek przeznaczony jest do:

– pobudzania stref refleksogennych;

– do ćwiczeń i terapii – zwłaszcza stóp;

– do poprawy krążenia krwi jak również do relaksacyjnego masażu całego ciała.2 1

6. Krążki do masażu:

Krążki są doskonałym produktem do efektywnego masażu i terapii, jak również dzięki zastosowanym wypustkom, które pobudzają receptory ruchowe (głównie dłoni), nadają się do ćwiczeń funkcji chwytnych ręki.

1

7. Poduszka sensoryczna ( 85 zł/szt)

Specjalny krążek służący do wykonywania ćwiczeń koordynacyjnych i równoważnych na niestabilnym podłożu, poprawiający stabilność, balans i koordynacje ruchową. Aktywizuje i wzmacniania mięśnie posturalne kręgosłupa. Idealna do masażu i relaksacji stóp. Stosowana jak poduszka do siedzenia, zmniejsza występowanie bólu pleców wynikające z długotrwałej pozycji siedzącej.1

8. Maty jeżykowe:

Maty stosowane są w celu pobudzenia i odruchowego skurczu obronnego mięœni krótkich w stopach, co powoduje stopniowe ich wzmacnianie. Masaż punktów reflektorycznych (motorycznych) na stopie uaktywnia siły witalne organizmu i poprawia krążenie krwi we wszystkich narządach. Mata koryguje płaskostopie i zapobiega deformacji stóp.

2

1